تبلیغات
IASBS IT - برخی از اسرار برنامه های کاربردی گوگل
" Information is not knowledge " Albert Einstein

برخی از اسرار برنامه های کاربردی گوگل

نویسنده : محمد علی کرمی
ارسال شده در: اینترنت ،
به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، چهار نکته ای که درباره برنامه های کاربردی گوگل نمی دانستید را اینجا از زبان کریستین بورنهام می خوانید....به گزارش بخش خبر شبكه فن آوری اطلاعات ایران از IT World، چهار نکته ای که درباره برنامه های کاربردی گوگل نمی دانستید را اینجا از زبان کریستین بورنهام می خوانید؛

1. برای استفاده سریعتر از جی میل می توان میانبرهایی را فعال نمود
تقریبا 50مورد میانبر جی میل وجود دارد که در صرفه جویی زمان به شما کمک می کنند اما به یاد داشته باشید که برای ورود به حساب جی میل خود این میانبرها باید غیر فعال باشند.
وقتی وارد صفحه جی میل خود شدید در سمت راست صفحه گزینه Setting و سپس Keyboard shortcuts on را انتخاب کنید.

2. از طریق پیام کوتاه می توانید رویدادها را به Google Calendar خود بیفزایید
ابتدا وارد حساب Google Calendar خود شوید و Settings را انتخاب نموده، سپس بر روی لبه Mobile Setup کلیک نموده و اطلاعات لازم را وارد نمایید. یک رمزتصدیق به تلفن شما ارسال خواهد شد، رمز را در فیلد مربوطه وارد نمایید و بر روی Finish setup کلیک کنید. حال می توانید از طریق تلفن خود رویدادها را به تقویم خود وارد نمایید.

3. اعلان عمومی از طریق سرویس Google Drawings
این جدیدترین برنامه کاربردی گوگل برای ابزارهای مبتنی بر ابر می باشد.این ویراستار موجود در Google Docs امکان ایجاد چارتها، دیاگرام ها، طرحها و سایر شماهای دیگر را به کاربر می دهد.

4. تبدیل فایلهای PDF به متن قابل ویرایش
کافیست وارد حساب گوگل خود و وارد سرویس Google Documents List API شوید ، فایلی را که می خواهید در کامپیوترتان تبدیل کنید را انتخاب کرده و بر روی "Start OCR import" کلیک نمایید. توجه داشته باشید که فایل شما باید دارای رزولیشن 10 پیکسل باشد.نظرات: نظرات
با کلیک روی قلب یک امتیاز به این مطب بده