تبلیغات
IASBS IT - درگیری در مراسم تودیع پروفسور ثبوتی
" Information is not knowledge " Albert Einstein

درگیری در مراسم تودیع پروفسور ثبوتی

نویسنده : مسعود امجدی
ارسال شده در: پروفسور یوسف ثبوتی ،
بالاخره منابع خبری درگیری در مراسم تودیع پدرمان پروفسور ثبوتی را انعکاس دادند . برای مشاهده خبر به ادامه ی مطلب بروید .


كدخبر: ۱۱۶۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۰       خبر گزاری تابناک


مراسم  معارفه رییس جدید مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه  زنجان و تودیع رییس سابق آن  با درگیری و زخمی شدن تعدادی از شرکت کنندگان در مراسم برگزار شد .

به گزارش آخرین نیوز به دنبال برکناری پروفسور ثبوتی در دانشگاه زنجان اعتراضاتی در این دانشگاه شکل گرفت که به مراسم تودیع و معارفه هم کشیده شد .

دانشجویان  معترض که   شمار آنها  به  300 نفر می رسید از نخستین ساعات دیروز با تجمع مقابل  محل برگزاری مراسم  تودیع و معارفه و قفل کردن  درهای  ورودی  ، اجازه  ورود  مدعوین و مسئولین را به  این  محل  نمی دادند .

با  ورود استاندار زنجان به  محل  مراسم ، تنش بالا گرفت که بطوری که با جلوگیری از ورود استاندار به مراسم محافظان و نیروی انتظامی وارد عمل شدند و با شکستن  شیشه  درهای  ورودی ، مهمانان توانستند وارد  محل  برگزاری  مراسم شدند .

در این میان به هنگام علت  ازدحام  جمعیت  معترض تعدادی از مدعوین  از جمله  مدیران  دانشگاه  و خبرنگار صدا و سیما  به هنگام  ورود به علت  برخورد با  شیشه شکسته درب ورودی زخمی شدند .

با وجود این حواشی مراسم تودیع و معارفه برگزار شد و استاندار زنجان در سخنرانی خود برخورد با افرادی که نظم را بر هم زده اند تاکید کرد و گفت: در برخورد با متخلفان هیچ تعارفی نداریم و نخواهیم گذاشت عده ای دانشجونما و بهره بردار سیاسی ، نظم  دانشگاه را برهم بزنند .

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری چند روز پیش ضمن قدردانی از خدمات ارزنده پروفسور یوسف ثبوتی در طول تصدی ریاست دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، طی احکام جداگانه‌ای وی را به عضویت هیات امنای منطقه زنجان، هیات ممیزه مرکزی علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و دامپزشکی وزارت علوم و هیات ممیزه دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان منصوب کرد.http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=116345
نظرات: نظرات
با کلیک روی قلب یک امتیاز به این مطب بده